Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi

Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi

Ekonomi yönetimi mesleğinin öneminin her geçen gün artmasından dolayı öğrencilerin Zenica üniversitesi ekonomi yönetimine olan ilgileri de artmaktadır.

Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi

Hayalleriniz büyükse ve ülke sınırlarını aşıyorsa o halde eğitim standardı yüksek bir üniversitede eğitim almanız önemlidir. Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi bölümü sizi hayallerinizi yaklaştıracak nitelikli bir eğitim kurumudur. Peki, Zenica Üniversitesi’ni bu kadar ilgi çekici kılan özellikler

Zenica Üniversitesi Balkanlarda yer alan ve Avrupa genelinde eğitim başarısını ispat etmiş köklü eğitim kurumlarından birisidir. Gerek mezun ettiği öğrencilerin iş hayatında ulaştıkları nokta gerekse kurumun gerçekleştirdiği çalışmalar üniversiteyi bu kadar cazip hale getirmektedir. Zenica Üniversitesi’nin günümüz koşullarına uyumlu modern ve yenilikçi eğitim programlarının yanı sıra akademisyen kadrosunun da kedini alanında başarılı bilim adamlarından oluşuyor olması da bu konuda ayrı bir detaydır. Her öğrencinin itina ile eğitilmesi gerekliliği bilincinde olan öğretim kadrosu bu disiplin ile eğitim vermektedir.

Zenica Üniversitesini Neden

Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi bölümünde eğitim alan öğrenci modern teknolojinin hakim olduğu bir eğitim programına dâhil olmaktadır. Sınıfların bilgisayar uygulamalarına sahip olması ve teknolojideki son yeniliklerin eğitim programına dâhil edilmesi öğrencinin daha modern ve sağlıklı eğitim almasına imkân sunmaktadır. Kurumun eğitim sisteminde Bologna kriterleri uygulanmakta ve öğrencinin pratik eğitim almasının yolu açılmaktadır. Kurumun yaptığı güçlü anlaşmalar neticesinde öğrenci bilimsel çalışmalarda yer alabilmekte ve kendisini gösterme imkânı bulabilmektedir. Diğer taraftan öğrenci değişim programları ile hem öğrencinin farklı ortamlarda eğitim almasının önü açılmakta hem de dünya görüş oluşmasına katkı sağlanmaktadır. Avrupa’nın merkezinde yer olması bakımından gerçekleşen tüm bilimsel çalışmaları yakından takip etme imkânı yakalayan öğrenci kendisini iş hayatına daha donanımlı olarak hazırlayabilmekte ve böylece iş hayatı kendisini ürkütmemektedir. Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi ve diğer bölümlerde eğitim alan öğrencilerine mezun olduğunda mavi diploma hakkı vermektedir. Mavi diplomanın YÖK Kurumu tarafından kabul gördüğü ve dünya genelinde de geçerli olduğu buna bağlı olarak öğrencinin sınırlarını genişletmesinde etkili olduğu bilinmektedir.

Avrupa’da Eğitim Almak Pahalı Değil

Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi bölümünde eğitim almak sanıldığının aksine gayet ekonomiktir. Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi bölümü eğitim harç bedeli 1500 Euro olup diğer Avrupa üniversitelerinden çok daha düşük bir tutardır. Diğer taraftan kampüs içinde temel giderler ve sosyal aktiviteler oldukça ucuzdur. Ayrıca ekonomi yönünden Türkiye ile benzerlik gösteren Bosna Hersek bir öğrencinin konforlu ve maddi sıkıntı yaşamadan eğitim almasına olanak sağlamaktadır. Öğrenci yeme içme ulaşım ve konaklama giderleri için oldukça düşük bir ücret ödeyebilmekte bu noktada hem öğrenci hem de ailesi maddi kaygı

Zenica Üniversitesi Ekonomi Yönetimi benim hayalini kurduğum bölüm diyorsanız ve hayallerinize yurtdışında yol almak planlarınız varsa hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile bağlantı kurarak konusunda uzman bir aracı kurum ile çalışmanın vereceği huzur ve güveni hissetmelisiniz.

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!