zenica-universitesi-hemsirelik

Zenica Üniversitesi Hemşirelik

Hemşirelik bölümü birçok kişinin eğitim almak istedikleri ve aynı zamanda meslek olarak kendilerine seçtikleri alanlarından biridir.

Zenica Üniversitesi Hemşirelik

Hayallerinizde hemşirelik mesleği yatıyorsa ve bu alanda eğitim almak istiyorsanız gelin Zenica Üniversitesi Hemşirelik bölümünde akademik eğitim alın ve hayallerinize daha hızlı bir süreçte ulaşın. Dünyanın ilgi odağı haline gelen, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sayesinde üniversiteler sıralamasında üst sıralara yerleşen Zenica Üniversitesi’ni seçen binlerce genç gibi siz de hayatınızın en doğru kararını verin.

Zenica Üniversitesi, Bosna Hersek’in en önemli eğitim kurumlarından birisidir. Üniversite, kurulduğu günden bu yana her daim başarılı çalışmalar ile göz önünde bulunmuş, dahası Avrupa’da birçok üniversite Zenica Üniversitesi’nin bu atılımlarını örnek almıştır. Bologna kriterlerinde eğitim programının uygulandığı üniversite Avrupa üniversiteler birliği üyesidir ve eğitim sistemi denetlenmesi bakımında olumlu derecelendirmeye muvaffak olmuştur. Üniversitesini gerek fiziki görünümü gerekse yönetim ve eğitim kadrosu oldukça başarılıdır. Son teknoloji ile yeniden düzenlenen Zenica Üniversitesi öğrencini teknolojiye uyumlu eğitim almasını hedeflemektedir. Ayrıca eğitim kadrosu incelendiği zaman her birisi kendi alanında isim yapmış ve başarılı çalışmalara imza atmış bilim adamları olduğu ve bu bilgi birikimine sahip insanlar tarafından eğitim verildiği görülmektedir.

Neden Zenica Üniversitesinde Okumalıyım?

Zenica Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve diğer bölümlerde eğitim alan öğrenci modern çağın ihtiyaçlarına uyumlu ve yenilikçi bir eğitim sistemine tabi tutulmaktadır. Öğrencini eğitime olan ilgisini sürekli olarak yüksek tutmak adına farklı uygulamalar geliştirilmekte derslik ortamında aldığı bilgiyi deneyime dönüştürmesinin yolu açılmaktadır. Bu sebeple öğrenci derslik ortamından ziyade laboratuvar ve hastane ortamında eğitim alır. Sağlık alanında eğitim alıyor olmanın getirdiği ciddiyeti kazanan öğrenci eğitimin hayatının her alanına yaydığı için bilgiye açık durumdadır ve bunun neticesinde tam donanımlı bir hemşire olarak eğitimin tamalar. Bilimsel çalışma ve etkinliklere vakıf bir konumda bulunan Zenica Üniversitesi Hemşirelik bölümünde eğitim alan öğrenciye gerek okul içinde gerekse kampüs dışındaki bilimsel etkinliklerde küçük görevler vererek hem mesleğinin inceliklerini kavraması sağlanır hem de sorumluluk bilincini kazanır. Ayrıca Erasmus ve Farabi gibi öğrenci değişim programlarına üye olması bakımında öğrenci bu uygulamalardan yararlanabilir ve farklı bir ortamda eğitim alma hakkına sahip olur.

Zenica Üniversitesinden Mezun Olduğumda İş Bulabilir Miyim?

Zenica Üniversitesi Hemşirelik bölümünde eğitim alan ve eğitimini başarı ile tamamlayan her öğrenci mavi diploma hakkı kazanır. Mavi diplomanın dünyanın birçok ülkesinde geçerli olduğu bilinmektedir. Ayrıca Türkiye YÖK Kurumu da mavi diplomayı kabul etmektedir. Bu da demektir ki öğrenci mezun olduğu zaman isterse Türkiye içinde isterse Bosna Hersek ya da dünyanın farklı bir bölgesinde iş hayatına atılabilir.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Zenica Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve diğer bölümlerde eğitim almak isteyen öğrencilere danışmanlık hizmeti sunan köklü bir kurumdur. Yıllardır bu sektörde hizmet sunan Eurostar öğrencini okula kayıt kabul işlemlerinden mezuniyetine kadar ihtiyaç duyduğu her konuda destek olmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!