Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi

Zenica üniversitesi işletme yönetimi eğitimi almak isteyen kişiler meslekleri hakkında gerekli tüm bilgileri edinmiş bir şekilde..

Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi

Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi Hayatınızın bu en güzel döneminde hayallerinizin peşinden gitmek istiyorsanız imkânlar sağlandığında hedeflediğiniz zirveye ulaşacağınızdan eminseniz o halde Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümü tam sizin aradığınız nitelikte bir eğitim vaat etmektedir.

Zenica Üniversitesi 1959 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne kadar başarılı yükselişi devam ettirmiştir. Yıllar içinde gelişen ihtiyaçlara yönelik yeni bölümler eklenmiş ve her eklenen bölüm hizmet kalitesine bir yıldız olarak gösterilmiştir. Zenica Üniversitesi dünya standartlarında modern, çağdaş, uygulanabilir ve yenilikçi eğitim anlayışına sahip olmasının yanı sıra güncel bilimsel gelişmeleri kısa süre içinde uygulamalarına dâhil etmekte ve bu sayede kurumun popülaritesi daha da artmaktadır.

Her biri kendi alanında uzman başarılı çalışmalar gerçekleştirmiş dünya görüşüne sahip akademisyenlerden oluşan eğitim kadrosu eğitim alan öğrencilere daha fazla bilgi aktarabilmek için azami gayreti göstermekte ve öğrencinin donanımlı bireyler olarak iş hayatına hazırlanması hedeflenirmiştir. Diğer Avrupa üniversiteleri gibi Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümü ve diğer bölümlerine her yıl gerek yurt içinden gerekse yurtdışından sayısız öğrenci kabul etmekte ve her öğrenci aynı özen ile eğitilmektedir. Bu sebeple öğrenci eğitimini sağlıklı ciddi ve disiplini bir ortamda tamamlamakta bunu sonucunda da başarılı bir iş hayatına sahip olabilmektedir.

Zenica Üniversitesinde Eğitim

Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi eğitimi alan öğrenci modern ve son teknolojiye sahip bir ortamda eğitim almaktadır. Bilgisayar uygulamasına sahip derslik ve amfilerde verilen eğitimler öğrencinin pratik yapabilmesine olanak sağlamak için staj uygulamaları yapılmaktadır. Dünya görüşüne sahip bilgi bikrimi olan akademisyenler öğrenciler ile yakından ilgilenmekte ve öğrenciye eğitim ile ilgili her konuda destek olunmaktadır. Bologna kriterlerinin uygulandığı eğitim sistemi içinde öğrencini farazi bilimlerden ziyade uygulanabilir ve iş hayatında değerlendirebileceği yönde eğitim verilmesi temel kuraldır.

Kurumun gerek Bosna Hersek kuruluşları gerekse uluslararası kuruluşlar ile yaptığı anlaşmalar neticesinde öğrenci isim yapmış kurumlarda staj imkânına sahip olabilmekte, kampüs içinde ada dışında gerçekleşen bilimsel etkinliklerde yer alması sağlanarak utangaçlığını kırması ve kendisini daha rahat ifade edebilmesinin yolu açılmaktadır. Erasmus ve Farabi gibi öğrenci değişim programlarına dâhil olan Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde eğitim alan öğrenci farklı eğitim deneyimleri yaşayabilmekte ve böylece farklı ortamlarda bilgi alma özelliği edinebilmektedir.

Zenica Üniversitesinde Eğitim Almak Çok Mu Pahalı?

Zenica Üniversitesi’nde eğitim almak sanıldığının aksine oldukça ekonomiktir. Bir öğrenci Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde eğitim almayı planlıyorsa yıllık 1500 Euro eğitim harç bedeli ödemesi yeterlidir.

Siz de Zenica Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde eğitim almayı planlıyorsanız bu noktada yapacağınız ilk iş Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile bağlantı kurmak ve konusunda uzman olan bu aracı kurumdan danışmanlık hizmeti almak olmalıdır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!