Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği

Birçok kişi her sene Zenica üniversitesi makine mühendisliği bölümünde eğitim alabilmek için bizlerden destek almaktadırlar.

Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği

Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği, Hayalinizde makine mühendisliği yatıyorsa ve bu alanda üniversite eğitimi almayı düşünüyorsanız ne olur hayallerinizi büyültün ve sınırların ötesine geçerek seçkin bir üniversitede eğitim almayı seçin. Bu noktada Avrupa’da üniversite eğitim almak çok uzak ihtimal dediğinizi duyar gibiyiz. Oysa Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği bu yıl kapılarını yurtdışından öğrencilere de açtı ve tahmin edeceğinizden çok daha avantajlı bir eğitim hayatı vaat ediyor.

Zenica Üniversitesi, Avrupa’nın liste başı eğitim kurumlarından birisidir kurulduğu günden bu yana çizgisinde değişim göstermediği gibi başarı grafiğini de her yıl bir adım daha ileriye taşımaktadır. Son dönemde yurt dışından gelen talepleri değerlendiren üniversite yönetimi artık ülke dışından da öğrenci kabul edeceklerini açıklayarak bu ayrıcalıklı eğitim sisteminden daha fazla gencin yararlanmasını hedeflediklerini açıkladılar. Özellikle Türkiye’deki gençlerin ilgisini çeken Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği ve diğer bölümlerde modern ve nitelikli eğitim programı ile bu arenada boy göstermeye başladı.

Zenica Üniversitesinde Eğitimin Avantajları

Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği fakültesinde eğitim alacak öğrenci dünya standartlarında nitelikli ve modern bir eğitim programına dâhil edilmektedir. Bologna kriterlerinin uygulandığı programda öğrenci çağın ihtiyaçlarına yönelik bilgi ile donatılır. Son teknolojiye sahip okul içinde öğrenci ihtiyaç duyabileceği her türlü kaynağa kolayca ve ücretsiz biçimde ulaşırken gerek atölye ve açık hava uygulamaları gerekse laboratuvar çalışmaları ile bilgisini pratiğe dökmesinin yolu açılır. Avrupa genelinde birçok uluslararası kuruluş ile anlaşması olan Zenica Üniversitesi öğrencinin aktif üniversite hayatı yaşamasına sosyal yönden kendisini gelişmesine etki eder. Erasmus ve Farabi gibi öğrenci değişim programları sayesinde öğrencini ufkunun genişlemesinde ve farklı ortamlarda kendisini ispat etmesinde etkili rol oynar. Böylesine donanımlı ve kapsamlı bir eğitim programından geçen öğrenci başarı ile mezun olduğu zaman dünya genelinde geçerli olan mavi diploma ile mezun olarak istediği coğrafyada iş hayatına atılabilir. Türkiye YÖK Kurumu tarafından da tanınan mavi diploma öğrencinin hayallerine ulaşmasında önemli bir detaydır.

Zenica Üniversitesi Pahalı Değil Mi?

Zenica Üniversitesi birçok Avrupa üniversitesi ile eşdeğer nitelikte eğitim hakkı sunuyorken eğitim harç bedelleri de oldukça düşüktür. Öğrenci Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği fakültesinde akademik eğitim almak için yıllık eğitim harç bedeli olarak 1500 Euro ödemektedir. Diğer taraftan Bosna Hersek ekonomi yönünden Türkiye ile aşırı benzerlik göstermektedir bu sebeple öğrenci hem yeme içme giderlerini hem de konaklama ulaşım ve sosyal ihtiyaçlarını çok küçük bir bütçe ile karşılayabilmektedir. Ayrıca kampüs içinde yer alan yurt ve yatakhanelerinde fiyatları da oldukça düşüktür.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Zenica Üniversitesi Makine Mühendisliği eğitim almak isteyen fakat bu noktada ne yapması gerektiği hakkında fikri olmayan öğrenci adaylarına danışmanlık hizmeti sunmakta ve öğrencinin bu süreçte yanında bulunmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!