Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Zenica üniversitesi mimarlık fakültesi özellikle kısa zaman içinde mesleklerin de önemli bir yer edinmek isteyen kişiler için mükemmel seçimlerden biridir.

Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi

Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde hayallerinizi yön vermek, hayata 1-0 önde başlamak istemez misiniz? Gelin ufkunuzu açın ve hayallerinizi sınırların ötesine taşıyın. Artık ülke dışından da öğrenci kabul etmeye başlayan Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi ve diğer bölümlerde boş kontenjanlar siz gençleri bekliyor. Gelin bu seçkin ve ayrıcalıklı eğitim dünyasına dâhil olun geleceğe güven ile bakın.

Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birçok üniversitesini aksine sınav taban puanlama uygulamasından muaf eğitim sistemini benimsemiştir bu durum öğrencinin sınav kaygısı yaşamadan üniversite eğitimine başlamasına katkı sağlar. Zenica Üniversitesi Avrupa’nın köklü eğitim kurumlarından birisidir. Gerek Bosna Hersek sınırları içinde gerekse Avrupa’nın genelinde Zenica Üniversitesi’nin eğitim başarısı bilinmekte ve otoriteler bu seçkin eğitim kurumu karşısında saygı göstermektedirler.

Kurulduğu yıllardan bu yana eğitim standartlarında düşüş göstermeyen kurum başarı çıtasını yukarı taşımıştır. Yıllar içinde değişen ve gelişen eğitim ihtiyacını karşılama amacı ile 4. seviye akreditasyon seviyesini geçen Zenica Üniversitesi, artık Bologna kriterleri tarafından denetlenen bir eğitim sistemini benimsemiştir. Bu sistem modern ve uygulanabilir bilgi akışını desteklemekte öğrencinin farazi ve eskimiş bilgilerden korunması hedeflenmiştir. Bugünün koşullarına uyumlu bilgi aktarımının esas gaye olduğu Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde ve diğer fakültelerde verilen eğitim dünya standartlarındadır ve bu yüzden tüm Avrupa genelinde ilgi gören eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Her bir öğrencisinin üzerine aynı hassasiyet ile eğilen eğitmenler öğrencinin laboratuvar ve atölye ortamında daha uzun kalmasına imkân sağlamakta ve buna mahsuben laboratuvar ders saatlerini arttırmaktadır.

Birçok bölümde eğitim verilen Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden de mezun olan öğrenci mavi diploma almaya hak kazanır. Mavi diploma Türkiye YÖK Kurumu tarafından kabuk edildiği gibi aynı zamanda dünyanın farklı bölgelerinde de tanınmaktadır.

Zenica Üniversitesine Kayıt Olmak İçin Ne Yapmama Gerekir?

Zenica Üniversitesi’nde yer alan bölümlerden birisinde eğitim almak isteyen öğrenci oldukça şanslıdır. Çünkü sınav taban puan uygulaması olmadığından öğrenci sınav kaygısı yaşamamakta, istediği ve kendisini en iyi biçimde ifade edebileceğine inandığı bölümde eğitim alabilmektedir. Aynı şekilde Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nde de eğitim alacak öğrencinin sadece liseden başarı ile mezun olmuş olması kayıt işlemleri için yeterlidir.

Ailemin Bütçesi Zenica Üniversitesini Karşılayabilir Mi?

Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi yıllık eğitim harç bedeli 1500 Euro’dur. Öğrenci bu kadar seçkin ne prestij sahibi bir okulda bu kadar düşük bir bedel ile eğitim alabilmektedir. Ayrıca Bosna Hersek yakın zamanda savaştan çıkmasından kaynaklanan ekonomik durum sebebi ile oldukça ucuz bir ülkedir. Yeme içme, konaklama ve ulaşım gibi ihtiyaçlar düşük bir maliyet ile karşılanabilir. Hayallerinizi Zenica Üniversitesi Mimarlık Fakültesi süslüyorsa hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığına başvurmanız ve bu ayrıcalıklı eğitim sistemime dâhil olmanız olacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!